Informacja

Nowe produkty

Najświeższe komentarze

Ostatnie artukuły

Ostatnie artukuły

OGRÓD

W kategorii OGRÓD znajdziesz wszelkiego rodzaju zabawki ogrodowe, takie jak place zabaw dla dzieci, domki ogrodowe, zamki dmuchane, trampoliny itp. W tej kategorii zamieściliśmy również grille, huśtawki ogrodowe oraz przedmioty związane z ogrodnictwem np tunele foliowe do ogrodu.

OGRÓD Jest 181 produktów.

Podkategorie

 • HUŚTAWKI

  Polecamy bardzo wygodne i wytrzymałe huśtawki ogrodowe firmy Ramiz. Największą popularnością cieszą się huśtawki rozkładane, z funkcją leżenia, które świetnie nadaja się do drzemki na świeżym powietrzu. W ofercie znajdziemy hśtawki w różnych rozmiarach i kolorach. Dostępne są kolory: szary, zielony, oraz brązowy. Nowością w ofercie są Huśtawki Ogrodowe Pattern, o bardzo ciekawym, nowoczesnym obiciu siedziska, ale w ofercie posiadamy również huśtawki o jednolitym ubarwieniu,

 • PARASOLE OGRODOWE

  W kategorii PARASOLE OGRODOWE znajdziemy wszelkiego rodzaju parasole, nadające się zarówno do zastosowania komercyjnego np w ogródkach barowych i restauracyjnych, jak i do zastosowania prywatnego, jako ochrona przed deszczem, lub słońcem w ogrodzie, na plaży, czy na balkonie. Znajdziemy tutaj zarówno tanie parasole o średnicy około 2 m., jak i ogromne parasole profesjonalne, o bardzo solidnej konstrukcji, odporne nawet na duże podmuchy wiatru.

 • DMUCHAŃCE

  W kategorii DMUCHAŃCE znajdziemy znakomitej jakości dmuchane place zabaw, przeznaczone do zabawy w ogrodzie, oraz dużych pomieszczeniach zamkniętych. W szególności polecamy zamki dmuchane, trampoliny, zjeżdżalnie klasyczne, oraz zjeżdżalnie wodne niemieckiej firmy HappyHop, bardzo trwałe, wykonane z dobrej jakości materiału.

 • TRAMPOLINY

  W tej kategorii znajdziemy trampoliny ogrodowe, nadające się zarówno do zabawy przez małe dzieci, jak i dorosłych. Z naszej oferty, w szczególności polecamy znakomitej jakości trampoliny marki Tima Sport, wykonane z myślą o małych dzieciach. Trampoliny te, oprócz siatki górnej, dodatkowo wyposażone są w z siatką zabezpieczającą przed wchodzeniem dzieci pod trampolinę, dzięki czemu są bardzo bezpieczne. W naszym sklepie znajdziecie Państwo trampoliny z siatką wewnętrzną, jak i zewnętrzną, z ringiem i bez ringu. Możecie też w razie potrzeby dokupić akcesoria typu drabinki do trampoliny, siatki, osłony na sprężyny, czy maty do skakania.

 • ZJEŻDŻALNIE I PLACE ZABAW

  ZJEŻDŻALNIE I PLACE ZABAW DLA DZIECI

 • GRILLE

  Grille ogrodowe w różnych kształtach i rozmiarach, z popielnikiem i bez, zamykane i otwarte, z wędzarnią i bez wędzarni.

 • BASENY

  Baseny ogrodowe rozporowe, stelażowe, dmuchane.

 • NAMIOTY DLA DZIECI

  W tej kategorii znajdziemy wszelkiego rodzaju namioty dla dzieci, nadające się do wykorzystania w ogrodzie, ale też w pomieszczeniach zamkniętych. W ofercie znajdziemy namioty typu tipi, wigwan, rozbudowane namioty zintegrowane, ale również klasyczne namioty do zabawy dla dzieci.

 • MEBLE OGRODOWE

  Meble Ogrodowe

 • TUNELE OGRODNICZE

  Tunele ogrodnicze foliowe i szklane

 • MATY PIKNIKOWE

  Maty piknikowe

 • HAMAKI
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 181 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 181 elementów