Siatka do czyszczenia basenu - BESTWAY 58277

BAS9002

Nowy produkt

Siatka do czyszczenia basenu - BESTWAY 58277

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

14,00 zł Brutto

Dostawa: 1 do 2 dni

Dodaj do obserwowanych

Więcej informacji

SIATKA DO CZYSZCZENIA BASENU 

  • SZEROKIE ZASTOSOWANIE – przeznaczona do stosowania we wszystkich rodzajach basenów.

  • TRWAŁA KONSTRUKCJA – wytrzymała obręcz oraz siatka wykonane z tworzywa sztucznego.

  • SPECYFIKACJA – wymiary (wys/dł/szer) 44/29,5/4,5; waga 180g.

  • ŁATWY MONTAŻ – prosta budowa i nieskomplikowana zasada działania sprawiają, że akcesorium można szybko przyłączyć do dedykowanego kija o średnicy wewnętrznej 30mm.

  • WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA – wykonana w całości z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest antykorozyjna i odporna na uszkodzenia.

SPECYFIKACJA

  • kod produktu Bestway: 58277

  • wymiary (wys/dł/szer): 44/29,5/4,5cm

  • waga: 180g

Utrzymanie czystości w basenie zapewnia nie tylko ogólny komfort jego użytkowania. Pozwala także na zachowanie odpowiedniego poziomu higieny. Zastosowanie siatki do czyszczenia basenu umożliwia sprawne usunięcie nieczystości utrzymujących się zarówno na powierzchni oraz na dnie zbiornika, jak i tych unoszących się w wodzie. Prosta budowa i nieskomplikowana zasada działania powodują, że siatkę można szybko przyłączyć do dedykowanego kija z zestawu czyszczącego. Siatkę do wyławiania nieczystości można bezpiecznie wykorzystywać we wszystkich basenach bez ryzyka ich uszkodzenia. Opływowy kształt krawędzi oraz zaokrąglone narożniki sprawiają, że akcesorium można przesuwać pod dnie basenu lub dotykać nim ścian bocznych. Sprawne podłączenie siatki do dedykowanego kija umożliwia mocowanie działające na zasadzie szybkozłącza. Całe akcesorium wykonane jest z wytrzymałego na uszkodzenia oraz całkowicie antykorozyjnego tworzywa sztucznego.

Opinie

Napisz opinię

Siatka do czyszczenia basenu - BESTWAY 58277

Siatka do czyszczenia basenu - BESTWAY 58277

Siatka do czyszczenia basenu - BESTWAY 58277

2 innych produktów w tej samej kategorii: