Magiczne ruchome Klocki 150-elem. zębatki

ZKL1047

Nowy produkt

Magiczne ruchome Klocki 150-elem. zębatki

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

42,00 zł Brutto

1 kg
Dostawa: 1 do 2 dni

Dodaj do obserwowanych

Więcej informacji

Kreatywne kolorowe klocki, z których można wybudować przeróżne budowle to idealna propozycja dla każdego małego ciekawego świata dziecka. Klocki są edukacyjną i rozwijającą zabawką. Pomagają w poznawaniu nowych kształtów, kolorów oraz rozwijają zdolności manualne. 

Przedstawiamy rewelacyjne klocki o całkowicie nowatorskim sposobie łączenia. Z bazowych płaskich klocków budujemy podstawę naszej konstrukcji. Może to być płaska plansza lub przestrzenne konstrukcje np.domek. Następnie do ścianek dopinamy zębatki w taki sposób, aby po przekręceniu jednej , wprawiała ona w ruch każdą kolejną.  Klocki, które nie rozpadają się podczas przenoszenia, doskonale trzymają się a do tego ciągle pozostają ruchome.

Kolorystyka klocków zachęca do zabawy.
Bawiąc się, dziecko nie tylko rozwija swoją kreatywność, ale też zdolności motoryczne, koordynację psycho -ruchową i wyobraźnię przestrzenną.

Zestaw zawiera 150 elementów

Zabawa klockami wspomoże rozwój zdolności manualnych, wyobraźni, oraz koordynacji ruchowej. Poprzez zabawę maluch uczy się rozpoznawania kształtów, kolorów, posługiwania się przedmiotami i dopasowywania ich do siebie, a także kreatywnego i logicznego myślenia.
Żywe kolory, urozmaicone i przyjazne kształty klocków dostarczają bodźców dotykowo - wzrokowych przez co doskonale pobudzają wyobraźnię dziecka, wpływają na rozwój kreatywności i zdolności manualnych małego konstruktora.
Kolorowe klocki zapakowane są w ładne pudełko, idealnie nadające się na prezent.

certyfikat
CE
wiek
3 +
wymiar opakowania
43 cm x 30 cm x 6 cm
waga
0,95 kg
płeć
dziewczynka
chłopiec
uniseks

Opinie

Napisz opinię

Magiczne ruchome Klocki 150-elem. zębatki

Magiczne ruchome Klocki 150-elem. zębatki

Magiczne ruchome Klocki 150-elem. zębatki

30 innych produktów w tej samej kategorii: