Kulki magnetyczne 216szt. 5mm

ZKL1048

Nowy produkt

Kulki magnetyczne 216szt. 5mm

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

38,00 zł Brutto

Dostawa: 1 do 2 dni

Dodaj do obserwowanych

Więcej informacji

KULKI MAGNETYCZNE 216SZT. 5MM

216 SZTUK – zestaw zawiera dużą i praktyczną ilość kulek z silnych magnesów neodymowych o średnicy 5mm, który zapewnia wielogodzinną świetną zabawę umysłową; silnie przyciągające się magnesy tworzą niesamowitą i intrygującą łamigłówkę.

POBUDZA INTELEKTUALNIE – zabawa z kulkami ćwiczy obie półkule mózgu, wymaga od nas kreatywności, wyobraźni przestrzennej oraz umiejętności tworzenia konstrukcji; mocne pole magnetyczne umożliwia tworzenie niewiarygodnych form geometryczno-przestrzennych.

POMYSŁ NA PREZENT – oryginalny produkt z pewnością sprawi wiele radości obdarowanej osobie, która będzie przypominała sobie o nas za każdym razem biorąc go do rąk.

SPECYFIKACJA – kolor: zielony; średnica: 5mm; wymiary opakowania (dł/szer/wys): 7/7/4,5cm; waga: 0,14kg

SPECYFIKACJA

  • kolor: zielony
  • średnica: 5mm
  • wymiary opakowania (dł/szer/wys): 7/7/4,5cm
  • waga: 0,14kg

Zabawy i łamigłówki manualne pozwalają na wspaniałe spędzenie czasu zarówno samemu, jak i większym gronie. Większość gier i układanek wymaga od nas prostej reakcji, osiągnięcia ustanowionych z góry celów. Ta natomiast daje możliwość wymyślania własnych, a także zapewnia satysfakcję i radość z efektów!

Zestaw zawiera aż 216 kulek. Tak duża ilość umożliwia praktyczne ich wykorzystanie, a także gwarantuje wiele godzin świetnej i inspirującej zabawy umysłowej. Idealne, niklowane kulki o średnicy 5mm to bardzo silne magnesy neodymowe, które tworzą niesamowitą i intrygującą łamigłówkę, która niewątpliwie pobudza intelektualnie oraz fantastycznie rozwija naszą kreatywność oraz inne umiejętności.

Zabawa z kulkami ćwiczy obie półkule mózgu, wymaga od nas kreatywności, wyobraźni przestrzennej, a także zdolności tworzenia konstrukcji. Niezwykle mocne pole magnetyczne umożliwia tworzenie niewiarygodnych form geometrycznych. Co ciekawe, 1 kulka bez problemu podnosi pozostałe 215 kulek, co czyni układankę jeszcze bardziej atrakcyjną!

Zestaw kulek jest naprawdę niepowtarzalnym przedmiotem, z którym nie będziemy chcieli się rozstać. Nadaje się do wielokrotnego użytku i nigdy się nie znudzi.

Solidny materiał, jakiego użyto do produkcji kulek, gwarantuje ich trwałość i wpływa na długość użytkowania produktu.

Zestaw jest lekki i niewielkich rozmiarów, zapakowany w estetyczne, okrągłe, metalowe pudełko ze ściąganym wieczkiem, które będzie ładnie się prezentować na półce lub komodzie, stanowiąc jednocześnie atrakcyjną dekorację. Etui pozwoli na zabranie ich ze sobą do znajomych, na wycieczkę lub w inne dowolne miejsce. Kulki z pewnością wzbudzą zainteresowanie otoczenia i niewątpliwe sprawią, że inni skupią na nas uwagę. Pudełko wyłożone w środku miękką pianką spełnia również funkcję ochronną. Dzięki niemu nie ma ryzyka, że kulki się zniszczą czy też zagubią.

Genialna zabawa dla każdego, niezależnie od wieku i płci. Kulki magnetyczne to rewelacyjny pomysł na prezent z różnych okazji. Oryginalny produkt z pewnością sprawi wiele radości obdarowanej osobie, która będzie przypominała sobie o nas za każdym razem biorąc go do rąk.

Opinie

Napisz opinię

Kulki magnetyczne 216szt. 5mm

Kulki magnetyczne 216szt. 5mm

Kulki magnetyczne 216szt. 5mm

30 innych produktów w tej samej kategorii: