Latawiec Orzeł

ZLT1001

Nowy produkt

8 Przedmioty

19,80 zł Brutto

2 kg
Dostawa: 1 do 2 dni

Dodaj do obserwowanych

Więcej informacji

LATAWIEC - ORZEŁ

 • 2 METRY SZEROKOŚCI – ogromny, dwumetrowy latawiec wykonany z materiału zapewni rozrywkę dla całej rodziny. Podczas lotu jego skrzydła poruszają się jak u prawdziwego orła.
 • MOŻE SŁUŻYĆ JAKO ODSTRASZACZ – montując orła w ogrodzie, sadzie czy na działce może nam on służyć jako odstraszacz dla szkodliwych ptaków, takich jak szpaki, wróble, kwiczoły i wiele innych. Latawiec ciągle unosi się i przemieszcza w różny sposób, dlatego nie ma możliwości, że ptak się przyzwyczai do jego obecności. W zależności od umiejscowienia ptak działa w obszarze kilku hektarów. W porównaniu do odstraszaczy z dźwiękiem orzeł nie wymaga żadnego zasilania i nie jest dla nikogo szkodliwy, wręcz przeciwnie – stanowi dodatkową ozdobę.
 • LEKKA KONSTRUKCJA – latawiec po rozłożeniu waży zaledwie 130g, dlatego bez oporu wnosi się do góry. Dodatkowo posiada ramę, która podtrzymuje orła i sprawia, że stabilnie trzyma się na powietrzu. Do zestawu dołączono linkę o długości aż 50m, całość zwinięta jest na plastikowym kołowrotku, co umożliwia wygodne latanie.
 • POKROWIEC – po zakończeniu zabawy latawiec możemy złożyć i przechowywać w pokrowcu, który zajmuje niewiele miejsca. Możliwość złożenia sprawia, że latawiec możemy nie tylko zabierać w plener, ale także bez problemu zmieści nam się do samochodu. Dziecko może zabrać go ze sobą do dziadków, czy też na wakacje – spacer po plaży z latawcem na pewno uszczęśliwi każdego malucha.
 • SPECYFIKACJA - materiał: nylon + pręt z włókna szklanego; wiek: 3+; wymiary (dł/szer/wys:) 200/83/20cm; waga latawca: 130g; waga z opakowaniem: 160g.

SPECYFIKACJA

 • materiał: nylon + pręt z włókna szklanego
 • wiek: 3+
 • wymiary (dł/szer/wys:)
 • waga latawca: 130g
 • waga z opakowaniem: 160g

W ZESTAWIE

 • latawiec
 • pokrowiec

Ogromny latawiec w kształcie orła wykonany został z nylonu, a jego rama to elastyczny pręt z włókna szklanego, dlatego orzeł bez problemu wnosi się do góry. Do zestawu dołączono linkę o długości 50m, która umożliwia puszczenie latawca na dużą odległość. Po zakończeniu zabawy latawiec możemy złożyć i przechowywać w pokrowcu, który zajmuje niewiele miejsca. Możliwość złożenia sprawia, że latawiec możemy nie tylko zabierać w plener, ale także bez problemu zmieści nam się do samochodu. Dziecko może zabrać go ze sobą do dziadków, czy też na wakacje – spacer po plaży z latawcem na pewno uszczęśliwi każdego malucha. Jest to świetna zabawa dla całej rodziny, wystarczy lekki wiatr by orzeł wzbił się do góry.

Uwaga! Latawiec należy puszczać tylko i wyłącznie w bezpiecznych miejscach, np. z daleka od linii wysokiego napięcia.

Montując orła w ogrodzie, sadzie czy na działce może nam on służyć jako odstraszacz dla szkodliwych ptaków, takich jak szpaki, wróble, kwiczoły i wiele innych. Latawiec ciągle unosi się i przemieszcza w różny sposób, dlatego nie ma możliwości, że ptak się przyzwyczai do jego obecności. W zależności od umiejscowienia ptak działa w obszarze kilku hektarów. W porównaniu do odstraszaczy z dźwiękiem orzeł nie wymaga żadnego zasilania i nie jest dla nikogo szkodliwy, wręcz przeciwnie – stanowi dodatkową ozdobę.

1. POKROWIEC NA LATAWIEC

2. LINKA O DŁUGOŚCI 50M

3. MOCOWANIE PRĘTÓW

4 I 5. DODATKOWA STABILNOŚĆ DZIĘKI MATERIAŁOWEJ TAŚMIE

Opinie

Oceń 
2021-05-16

Latawiec Orzeł

Wielki latawiec, ładnie lata i pięknie się prezentuje w górze.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Latawiec Orzeł

  Latawiec Orzeł

  Latawiec Orzeł