Informacja

Nowe produkty

Promocje

OGRÓD

W kategorii OGRÓD znajdziesz wszelkiego rodzaju zabawki ogrodowe, takie jak place zabaw dla dzieci, domki ogrodowe, zamki dmuchane, trampoliny itp. W tej kategorii zamieściliśmy również grille, huśtawki ogrodowe oraz przedmioty związane z ogrodnictwem np tunele foliowe do ogrodu.

OGRÓD Jest 129 produktów.

Podkategorie

 • BASENY

  Baseny ogrodowe rozporowe, stelażowe, dmuchane.

 • PARASOLE OGRODOWE

  W kategorii PARASOLE OGRODOWE znajdziemy wszelkiego rodzaju parasole, nadające się zarówno do zastosowania komercyjnego np w ogródkach barowych i restauracyjnych, jak i do zastosowania prywatnego, jako ochrona przed deszczem, lub słońcem w ogrodzie, na plaży, czy na balkonie. Znajdziemy tutaj zarówno tanie parasole o średnicy około 2 m., jak i ogromne parasole profesjonalne, o bardzo solidnej konstrukcji, odporne nawet na duże podmuchy wiatru.

 • HUŚTAWKI

  Huśtawki ogrodowe

 • ZJEŻDŻALNIE I PLACE ZABAW

  ZJEŻDŻALNIE I PLACE ZABAW DLA DZIECI

 • GRILLE

  Grille ogrodowe

 • DMUCHAŃCE

  W kategorii DMUCHAŃCE znajdziemy znakomitej jakości dmuchane place zabaw, przeznaczone do zabawy w ogrodzie, oraz dużych pomieszczeniach zamkniętych. W szególności polecamy zamki dmuchane, trampoliny, zjeżdżalnie klasyczne, oraz zjeżdżalnie wodne niemieckiej firmy HappyHop, bardzo trwałe, wykonane z dobrej jakości materiału.

 • TRAMPOLINY

  W tej kategorii znajdziemy trampoliny ogrodowe, nadające się zarówno do zabawy przez małe dzieci, jak i dorosłych. Z naszej oferty, w szczególności polecamy znakomitej jakości trampoliny marki Tima Sport, wykonane z myślą o małych dzieciach. Trampoliny te, oprócz siatki górnej, dodatkowo wyposażone są w z siatką zabezpieczającą przed wchodzeniem dzieci pod trampolinę, dzięki czemu są bardzo bezpieczne. W naszym sklepie znajdziecie Państwo trampoliny z siatką wewnętrzną, jak i zewnętrzną, z ringiem i bez ringu. Możecie też w razie potrzeby dokupić akcesoria typu drabinki do trampoliny, siatki, osłony na sprężyny, czy maty do skakania.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 129 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 129 elementów