DUŻE AUTKO SPORTOWE 1:18 RC NA PILOTA

ZRC1011

Nowy produkt

DUŻE AUTKO SPORTOWE 1:18 RC NA PILOTA

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

43,00 zł brutto

Dodaj do obserwowanych

Więcej informacji

DUŻE AUTKO RCSKALA 1:18ZAU0006DOSTĘPNE KOLORY:
UWAGA:  CHWILOWY BRAK KOLORU POMARAŃCZOWEGO

Szybka jazda dla najmłodszych miłośników autek zdalnie sterowanych i wielkie emocje.  Weź udział w niezwykłym wyścigu.  Solidne wykonanie i dbałość o szczegóły przyciągają uwagę nawet najbardziejwymagającego dziecka.


WYMIARY:  
- długość ok. 21 cm, 
 - szerokość ok. 11 cm,- wysokość ok. 7 cm. 

Wymiary pudełka ok. 19 cm x 32 cm x 12 cm.Zdalnie sterowany samochód wyścigowy to propozycja z serii edukacyjnych zabawekzasilanych na baterie, specjalnie zaprojektowanych dla dzieci, aby maksymalniestymulować ich rozwój na wielu płaszczyznach równocześnie. Ta wielofunkcyjna zabawka edukacyjna, bawiąc jednocześnie rozwija koordynacjęruchową i sprawność motoryczną dziecka.


Główny przełącznik umieszczony na spodzie pojazdu, uruchamia auto, którym z łatwościąsię steruje za pomocą ergonomicznego pilota z mikrostykami.  Auto jest wyposażone w światła LED, które świecą w trakcie jazdy do przodu i do tyłu.


Dodatkowym atutem zabawki jest cicha praca samochodu, niebywała zwrotność w czasiejazdy oraz proste ładowanie – ładowarkę podłączmy bezpośrednio do auta.  Pojazd dynamicznie jeździ, wyposażono go w gumowe nakładki na koła imitujące oponyoraz amortyzatory i regulację konta skrętu.


Efekty świetlne, pojawiające się w trakcie jazdy, rozbudzają dodatkowo ciekawośćdziecka.  Dzięki wiernie oddanym szczegółom, zabawa tym autkiem zdalnie sterowanym, staje sięjeszcze ciekawsza.  

Zabawka wykonana została z bardzo dobrej jakości materiałów i posiada kolorowe
pudełko, dzięki czemu świetnie nadaje się na prezent.


Samochód zasilany jest bateriami typu AA (akumulatorki - 4 x 1,2 V), pilot zasilanybateriami AA (2 x 1,5V) posiada ponadto ładowarkę – (cały zestaw dołączony dozestawu).  

Zapraszamy do zakupów !!!Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiadacertyfikat CE

Opinie

Napisz opinię

DUŻE AUTKO SPORTOWE 1:18 RC NA PILOTA

DUŻE AUTKO SPORTOWE 1:18 RC NA PILOTA

DUŻE AUTKO SPORTOWE 1:18 RC NA PILOTA