Zamek dmuchany Formuła 1 Podwójna Zjeżdżalnia + Trampolina Zobacz większe

Zamek dmuchany Formuła 1 Podwójna Zjeżdżalnia + Trampolina

DMU1010

Nowy produkt

Zamek dmuchany Formuła 1 Podwójna Zjeżdżalnia + Trampolina

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

2 780,00 zł brutto

Dodaj do obserwowanych

Więcej informacji

Formuła 1 Podwójna Zjeżdżalnia + Trampolina Zamek Dmuchany HappyHop

Ten wyjątkowy dmuchaniec dostarczy niezapomnianych wrażeń w letnie dni. Wykonany ze specjalnego materiału jest wytrzymały a jednocześnie miękki. Ten dmuchany zamek wykonany jest z trwałego PVC oraz podwójnie laminowanego, podwójnie obszywanego nylonu, pozostaje nadmuchany dzięki ciągłemu przepływowi powietrza. Ten dmuchaniec wspaniale nadaje się do ustawienia w ogrodzie! Rozstawia się go w kilka chwil, a daje godziny zabawy! Świetnie nadaje się do pomieszczenia jak i na dwór. Pompowany stale przez elektryczną dmuchawę, nawet gdy pojawi się dziurka, zamek pozostaje napompowany Mały rozmiar umożliwia łatwe przechowywanie Świetnie sprawdza się na zabawach z przyjaciółmi, dając mnóstwo radości. Dmuchańce spełniają międzynarodowe standardy bezpieczeństwa

Uwaga!
Dmuchawa musi chodzić cały czas!

Letnie festyny gminne, święta rodzinne, przyjęcia urodzinowe – czas wiosennych i letnich zabaw na świeżym powietrzu nadchodzi wielkimi krokami. Nadmuchiwane zamki, zjeżdżalnie i boiska to ogromna frajda dla dzieci.

Niosą się Państwo z zamiarem zakupu wysokiej jakości wyrób -zamek, zjeżdżalnię lub podobny produkt, którego podstawową cechą jest używanie go w stanie nadmuchanym przez wtłoczone do jego wnętrza powietrze. Produkcja naszych dmuchańców odbywa się pod stałą kontrolą jakości zastosowanych do produkcji materiałów oraz jakości wykonania. Bezpieczeństwo użytkowania zastosowanych materiałów oraz jakość wykonania naszych dmuchańców jest potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami jakości i bezpieczeństwa wymienionymi na opakowaniu dmuchańca. 

Cała konstrukcja dmuchańca powstała w wyniku zastosowania specjalnych, przepuszczających powietrze tkanin, połączonych ze sobą przy pomocy wzmocnionych szwów. Elektryczna dmuchawa, dostarczona wraz z dmuchańcem, uzupełnia uciekające przez tkaninę i szwy powietrze, co pozwala dzieciom bezpiecznie bawić się i lądować na miękkiej powierzchni konstrukcji.

Wymiary

 • Długość: 460cm
 • Szerokość: 310cm
 • Wysokość: 250cm

W zestawie:

 • Elektryczna dmuchawa.
 • Nylonowa torba przenośna.
 • Śledzie kotwiczące.
 • Zestaw naprawczy.

Bardzo mocna dmuchawa!

 • AC 220 - 240 Volt
 • W3E, Zużycie: 430-450 Watt
 • IPX 4 (Odporne na wodę)
 • 50 Hz certyfikowane przez TÜV/GS (TÜV Rheinland)

Opinie

Napisz opinię

Zamek dmuchany Formuła 1 Podwójna Zjeżdżalnia + Trampolina

Zamek dmuchany Formuła 1 Podwójna Zjeżdżalnia + Trampolina

Zamek dmuchany Formuła 1 Podwójna Zjeżdżalnia + Trampolina

30 innych produktów w tej samej kategorii: