Quadrocopter Dron MJX X904

ZRC4008

Nowy produkt

Quadrocopter Dron MJX X904 

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

144,00 zł brutto

Dodaj do obserwowanych

Więcej informacji

Quadrocopter MJX X904 2,4GHz 4Ch

Najnowszy model nano renomowanej i znanej na całym świecie firmy MJX! Jest dostępny w wersji RTF, czyli jest gotowy do lotu od razu po wyjęciu z pudełka!

dron-quadrocopter-x904-1.jpg

Akrobacje 3D

Model posiada dodatkową funkcję wykonywania w powietrzu obrotów o 360 stopni wokół własnej osi. Wystarczy tylko wcisnąć specjalny przycisk na aparaturze i cieszyć się niewiarygodnymi akrobacjami.

Radio 2,4GHz

Sterowanie odbywa się za pomocą profesjonalnego nadajnika 2,4Ghz, dzięki czemu zasięg jest dużo większy, a reakcja na sterowanie jest o wiele szybsza niż w przypadku tradycyjnych pilotów. Zastosowanie technologii 2,4GHz umożliwia sterowanie wieloma dronami w tym samym czasie.

Dodatkowo model posiada trzy tryby lotu oraz funkcję ograniczenia mocy przepustnicy! Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących użytkowników oraz do lotów w pomieszczeniach.

dron-quadrocopter-x904-2.jpg

Widoczność

Widoczność modelu, jest zwiększona przez specjalną optykę w technologii LED. Pozwala to na łatwą i szybką orientację modelu w przestrzeni. Światła są tak jasne i kolorowe, że x904 może być używany do lotów nocnych.

Wytrzymałość

Bardzo stabilny i odporny na upadki. Nadaje się dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych, do lotów w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Dodatkowym atutem jest ładnie wykonana obudowa. Nadajnik (pilot) bardzo prosty w obsłudze dzięki czemu każdy sobie poradzi z pilotażem tego wspaniałego modelu.

W zestawie:

  • Quadrocopter
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Kabel USB
  • Zapasowe śmigła
  • Instrukcja obsługi wraz z wykazem części

Dane techniczne:

Czas ładowania ok 60 min.
Czas latania: do 6 min.
Radio: 2,4GHz
Pakiet: 3.7v 380mAh
Ilość kanałów 4
Zasięg: ok 30-40m

Opinie

Napisz opinię

Quadrocopter Dron MJX X904

Quadrocopter Dron MJX X904

Quadrocopter Dron MJX X904 

9 innych produktów w tej samej kategorii: