Auto z napędem na słoną wodę seria Zrób sam

ZAU0002

Nowy produkt

Auto z napędem na słoną wodę seria Zrób sam

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

9,40 zł brutto

Dodaj do obserwowanych

Więcej informacji

Auto z napędem na słoną wodę z serii zrób to sam.

Totalna nowość, kreatywna zabawka do samodzielnego złożenia dla majsterkowiczów. Zabawa polega na złożeniu samodzielnie samochodu na słoną wodę i uruchomieniu go za pomocą wody z solą. Ekologiczna zabawka edukacyjna, sprawi wiele satysfakcji po samodzielnym ułożeniu autka. Do skonstruowania zestawu potrzeba tylko chęci. Elementy składa się i spina za pomocą zatrzasków.

Aby uruchomić pająka potrzeba:
- kubek
- sól
- patyczek
- woda

Samochodzik należy złożyć zgodnie z instrukcją i dodać słoną wodę w proporcji 1:10, dzięki temu uzyskamy najlepszy efekt i najdłuższe działanie. Zestaw pozwala dzieciom na naukę poprzez zabawę, to naturalna forma poznawania świata, która jest najbardziej przyjemna i przyswajalna dla dzieci, a rozbudzona w nich kreatywność zaowocuje w przyszłości. Zestaw gwarantuje wspaniałą zabawę, podczas której dziecko pozna alternatywną energię.

Zestaw zawiera:
- silniczek
- części montażowe
- kroplomierz
- płytki magnetyczne
- obrazkowa instrukcja montażu.

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na rozwijanie zdolności interpersonalnych u dzieci jest tworzenie samodzielnie własnych prac. Kreatywne zabawki rozbudowują inteligencję, zdolność skutecznego wysławiania się i przekazywania innym osobom swoich zamiarów i chęci. Tworzenie kreatywnych zabawek jest doskonałym sposobem na wspólną zabawę w gronie najbliższych. Dzięki takim zabawom dzieci, mogą spędzić więcej czasu z rodzicami.

Zestaw zapakowany w kolorowe opakowanie.

certyfikat
CE
wiek
8 +
wymiar opakowania
20,5cm x 15,5cm x 4cm
waga
0,07 kg
płeć
chłopiec

Opinie

Napisz opinię

Auto z napędem na słoną wodę seria Zrób sam

Auto z napędem na słoną wodę seria Zrób sam

Auto z napędem na słoną wodę seria Zrób sam