Kawiarnia ekspres do kawy z kasą i witryną

ZAG1063

Kawiarnia ekspres do kawy z kasą i witryną

94,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Kawiarnia z ekspresem z witryną i kasą, na pewno spodoba się każdemu małemu bariście. Cały zestaw składa się z 41 elementów i zawiera wszystko, co jest niezbędne w każdej  kawiarni. Wszystkie elementy zabawki (kasa, ekspres, witryna) można ze sobą dowolnie łączyć lub używać oddzielnie. Zabawka posiada efekty świetlne i dźwiękowe.
Ekspres do kawy ma funkcję przepływu wody, wystarczy nalać od góry wodę do pojemnika, zamontować kolbę ekspresu - portafilter, podstawić kubeczek i gotowe! Ponadto wydaje on odgłosy mielenia i parzenia kawy, świeci się wtedy mrugająca czerwona lampka, a gdy kawa będzie gotowa zaświeci się zielone światło i usłyszymy sygnał zakończenia pracy. Po zamontowaniu portafiltra usłyszymy również odgłos nalewania kawy.
Kasa posiada obrotowy panel, po naciśnięciu pinpadu usłyszymy dźwięk jej otwierania, a po przesunięciu kartą płatniczą usłyszymy piknięcie. W witrynie możemy wyeksponować wszystkie słodkości, które mamy w ofercie. Takie słodycze na pewno będą smakować każdej lali lub misiowi łasuchowi. Dołączone akcesoria sprawią, że zabawa nie będzie nudna. Znajdziemy tu min. ciasteczka, kubeczki do przyrządzenia kawy na wynos, kartę kredytową i pieniądze: monety i banknoty. 

 Zestaw zawiera:
- ekspres do kawy
- kasa
- witryna
- 2x kubek na kawę z pokrywką
- jogurt
- 8 x słodycze
- 2 x cukier w saszetkach
2 x kawa w formie krążka
- portafilter - kolba do ekspresu 
- ubijak
- dzbanuszek na mleko
- bagietka
- rogalik
- karta kredytowa
- 6 x monety
- 15 x banknot

Wymiary zabawki po złożeniu:
- długość: 51 cm
- szerokość: 12 cm
- wysokość: 20 cm

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, bawić się w różnego rodzaju odgrywanie scen z życia przy okazji wykorzystując zabawki imitujące sprzęty i urządzenia codziennego użytku. Taka zabawa rozwija wyobraźnię i kreatywność dziecka, zachęca do zabawy z rówieśnikami oraz do zainteresowania się gotowaniem, przyrządzaniem różnych posiłków i deserów, a także uczy pomagać innym np. w pracach domowych. 
Zabawka zapakowana jest w ładne kartonowe opakowanie, świetnie sprawdzi się jako prezent.

ZAG1063