Zwierzątka na pontonach do kąpieli

ZKP1008

Nowy produkt

Zwierzątka na pontonach do kąpieli

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

14,90 zł Brutto

1 kg
Dostawa: 1 do 2 dni

Dodaj do obserwowanych

Więcej informacji

ZESTAW ZABAWEK DO KĄPIELI

 • RÓŻNORODNOŚĆ KSZTAŁTÓW, KOLORÓW I MATERIAŁÓW – zestaw do kąpieli składa się z 8 elementów, które charakteryzują się odmienną formą, barwą oraz rodzajem materiału; komplet zawiera 4 plastikowe puzzle oraz 4 miękkie, gumowe zwierzątka w postaci lwa, małpki, psa i krówki.
 • WPŁYWA NA ROZWÓJ DZIECKA – akcesoria nie tylko spełniają funkcję zabawową oraz urozmaicają codzienne kąpiele, ale również uczą i wpływają na rozwój dziecka; rozwijają wyobraźnię, pobudzają kreatywne myślenie, usprawniają zdolności manualne oraz są pomocne w nauce kształtów, nazw zwierząt oraz w poznawaniu kolorów i rodzajów materiałów.
 • SPECYFIKACJA  wiek 18 miesięcy; certyfikaty CE, EN 71; wymiary 1 puzzla (szer/wys): 8,5/2,5cm; waga zestawu 190g.
 • BEZPIECZNY – produkty są nieszkodliwe dla zdrowia oraz posiadają łagodne krawędzie, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie się bawić.
 • ATRAKCYJNY WYGLĄD – każda z części kompletu jest atrakcyjna wizualnie i odznacza się starannym, precyzyjnym wykończeniem; jaskrawe, żywe barwy oraz sympatyczne figurki niewątpliwie przyciągają uwagę dziecka i zachęcają go do zabawy; materiał, jakiego użyto do produkcji, cechuje się wytrzymałością, co wpływa pozytywnie na trwałość i długość użytkowania przedmiotów.

SPECYFIKACJA

 • wiek: od 18 m-cy
 • certyfikaty: CE, EN71
 • wymiary 1 puzzla (szer/wys): 8,5/2,5cm
 • waga zestawu: 190g

W ZESTAWIE

 • 4 puzzle
 • 4 zwierzątka

Wieczorna kąpiel to dla dziecka okazja do miłego relaksu i kontaktu z rodzicem, jak również może stanowić cenne źródło wiedzy oraz wpływać na rozwój intelektualny maluszka.

Zestaw do pluskania w wannie składa się z 8 elementów, które charakteryzują się różnorodnością kształtów, kolorów i materiałów. Komplet zawiera 4 plastikowe puzzle oraz 4 miękkie, gumowe zwierzątka w postaci lwa, małpki, psa i krówki. Sympatyczne zwierzątka można ściskać w dłoni i tym samym wypuszczać z nich powietrze. Natychmiast po zmniejszeniu siły chwytu, samoczynnie wracają do swojego pierwotnego kształtu. Wykonywanie tej prostej czynności może mieć działanie odstresowujące na dziecko. Podstawy figurek o odmiennych kształtach należy odpowiednio dopasować do środka puzzli, które przypominają koła ratunkowe. Są one lekkie i wyporne, zatem doskonale utrzymują się na wodzie. Jaskrawe, żywe barwy niewątpliwie przyciągają uwagę dziecka i zachęcają go do zabawy.

Produkty są nieszkodliwe dla zdrowia oraz posiadają łagodne krawędzie, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie się bawić. Materiał, jakiego użyto do produkcji, cechuje się wytrzymałością, co wpływa pozytywnie na trwałość i długość użytkowania przedmiotów. Dodatkowo jest wodoodporny i bardzo łatwy w czyszczeniu.

Akcesoria nie tylko spełniają funkcję zabawową oraz urozmaicają codzienne kąpiele, ale również uczą i wpływają na rozwój dziecka. Rozwijają wyobraźnię, pobudzają kreatywne myślenie, usprawniają zdolności manualne oraz są niezwykle pomocne w nauce kształtów, nazw zwierząt oraz w poznawaniu kolorów i rodzajów materiałów.

Zabawki kąpielowe znakomicie służą do wielokrotnej zabawy samemu czy też z dorosłymi.

Produkt polecany zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Uroczy zestaw nadaje się doskonale do użytku domowego, a także jako wyposażenie przedszkoli lub ośrodków opiekuńczo-wychowawczych.

Opinie

Napisz opinię

Zwierzątka na pontonach do kąpieli

Zwierzątka na pontonach do kąpieli

Zwierzątka na pontonach do kąpieli

11 innych produktów w tej samej kategorii: