Smoby Domek Ogrodowy Dla Dzieci Floralie Nature UV

ZOG1006

Nowy produkt

Smoby Domek Ogrodowy Dla Dzieci Floralie Nature UV

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

498,00 zł Brutto

44 kg
Dostawa: 1 do 2 dni

Dodaj do obserwowanych

Opis

Materiałplastik
CertyfikatyCE

Więcej informacji

Smoby Domek Ogrodowy Floralie Nature Powłoka UV połówkowe drzwi z podwójną ścianką oraz 2 okna z żaluzjami. Po jednej stronie znajduje się odsuwana okiennica. Konstrukcja domku jest odporna i stabilna. Produkt zabezpieczono również powłoką anty UV.

Domek Nature to nowość w ofercie Smoby. Pastelowe kolory oraz wizerunki zwierząt na ścianach nadają mu oryginalnego charakteru. Domek posiada połówkowe drzwi z podwójną ścianką oraz 2 okna z żaluzjami. Po jednej stronie znajduje się odsuwana okiennica. Konstrukcja domku jest odporna i stabilna. Produkt zabezpieczono również powłoką anty UV, która chroni kolory przed wyblaknięciem.

Smoby to francuska firma z tradycjami sięgającymi roku 1924, należąca obecnie do niemieckiego koncernu zabawkarskiego Simba-Dickie Group, tworząca, produkująca i dystrybuująca bardzo szeroką gamę zabawek. Obecnie firma sprzedaje swoje produkty m.in. pod markami SMOBY (zabawki dla najmłodszych, imitacje, piłkarzyki, zestawy ogrodowe rowerki, pojazdy, lalki i akcesoria, zestawy ogrodowe) oraz  ECOIFFIER (zabawki plastikowe, klocki). Dziś produkty Smoby wytwarzane w większości w Europie, cieszą się ogromną popularnością, a cechuje je najwyższa jakość, bezpieczeństwo i trwałość. Dzięki temu, iż są one stuprocentowym gwarantem radości i dobrej zabawy dla najmłodszych, trafiły już niemal w każdy zakątek świata. Filozofia firmy została oparta na założeniu, by towarzysząc dzieciom w trakcie ich rozwoju, oferować im nowoczesne zabawki niosące przyjemność z zabawy, wywołujące jak najwięcej pozytywnych emocji oraz ułatwiające poznawanie świata.

  • Wymiary: 98 x 111 x 127 cm

Opinie

Napisz opinię

Smoby Domek Ogrodowy Dla Dzieci Floralie Nature UV

Smoby Domek Ogrodowy Dla Dzieci Floralie Nature UV

Smoby Domek Ogrodowy Dla Dzieci Floralie Nature UV

30 innych produktów w tej samej kategorii: