Digi Birds w Klatce - Śpiewający Ptaszek

ZZW1003

Nowy produkt

Digi Birds w Klatce - Śpiewający Ptaszek

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

37,40 zł Brutto

1 kg
Dostawa: 1 do 2 dni

Dodaj do obserwowanych

Więcej informacji

Solidne wykonanie i żywa kolorystyka przyciągają uwagę najbardziej wymagających miłośników słowików i kanarków. Śpiewające ptaszki to oryginalny pomysł na zabawę. Niezwykle kolorowy ptaszek zachowuje się jak prawdziwe zwierzątko. Ćwierka jak prawdziwy ptaszek, kręcąc przy tym główką i ruszając dzióbkiem.


Prezentujemy Państwu oryginalny pomysł na nową zabawę z ptaszkami, które śpiewają solo, reagują na zaintonowany dźwięk lub melodię, gwizdek lub dmuchanie. Reagują również na śpiew innych ptaszków – śpiewając swoją piosenkę. Spróbujcie sami, a przekonacie się jaka to wciągająca zabawa. Każdy z 4 ptaszków (do wyboru) jest w innym kolorze z charakterystycznym wzorem na skrzydłach.

W zestawie znajduje się również kolorowa klatka, w której możemy posadzić naszą ptaszynę na specjalnie zaprojektowanym podwyższeniu oraz gwizdek. Na brzuszku ptaszka znajduje się przełącznik, który określa w jakim trybie ptaszek będzie śpiewać. Zaintonowana przez nas melodia lub dźwięk, zagwizdanie ustami lub z użyciem gwizdka -pierścionka załączonego w zestawie, uruchamia ćwierkanie ptaszka.

Ptaszek ponadto reaguje na gwizd i ćwierkanie innych ptaszków, co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę – śpiewa wówczas swoją piosenkę w odpowiedzi na usłyszane dźwięki. DigiBird ma bogaty repertuar piosenek - ćwierkanie piosenki prezentują się bardzo ciekawie i zainteresują najbardziej wymagających słuchaczy.

Do każdego ptaszka dołączony jest również gwizdek - pierścionek, który poza wykorzystaniem jako prawdziwy gwizdek można założyć na palec, a na nim posadzić(zaczepić) ptaszka kiedy jest poza klatką.

WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - ptaszek, - klatka, - gwizdek - pierścionek.

WYMIARY: - ptaszek – wysokość ok. - klatka – wysokość ok. 15 cm, średnica podstawy ok. 10,5 cm. - opakowanie ok. 15,5 cm x 12 cm.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 lat i posiada certyfikat CE.

Opinie

Oceń 
2021-04-11

Ptaszek Digi

Fajny , polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Digi Birds w Klatce - Śpiewający Ptaszek

  Digi Birds w Klatce - Śpiewający Ptaszek

  Digi Birds w Klatce - Śpiewający Ptaszek

  2 innych produktów w tej samej kategorii: