Zgadnij kto to - Gra dla wszystkich

ZGR9016

Nowy produkt

Zgadnij kto to - Gra dla wszystkich

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

9,80 zł Brutto

1 kg

Dodaj do obserwowanych

Więcej informacji

Wesoła gra rodzinna zgadnij kto!
Zasady gry

Zasady są proste - trzeba jak najszybciej odgadnąć właściwą twarz wybraną przez Twojego przeciwnika, wśród wielu innych. 
Liczba graczy: 2.
Gracze muszą siedzieć naprzeciwko siebie, każdy z uczestników zabawy ma przed sobą rozstawiony stojak z kartami. Wszystkie okienka konsoli powinny być otwarte. Należy w nie włożyć karty.
Gracze zadają sobie nawzajem pytania na które można odpowiadać tylko „tak” lub „nie”.
Zadawaj pytania i eliminuj kolejne postacie z gry (np: czy twoja postać ma wąsy? czy twoja postać to chłopiec ?, czy twoja postać ma blond włosy?). Wygrywa ten, kto pierwszy rozpozna tajemniczą postać wybraną przez przeciwnika.
Zadawaj tyle pytań, ile jest konieczne, aby rozpoznać właściwą twarz. Ale pamiętaj - musisz rozpoznać twarz jako pierwszy.

Zestaw zawiera:
- 2 konsole o wymiarach ok. 19 x 14 cm
- zestaw 48 kart
- instrukcja
Gra pobudza wyobraźnię, uczy logicznego myślenia. Grając w grę dziecko uczy się jak prawidłowo konstruować i zadawać pytania.

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na rozwijanie zdolności interpersonalnych u dzieci jest granie w różne gry z najbliższymi. Gry planszowe, karciane i inne rozbudowują inteligencję, zdolność skutecznego wysławiania się i przekazywania innym osobom swoich zamiarów i chęci. Gry są doskonałym sposobem na wspólną zabawę w gronie najbliższych.
Dzięki takim zabawom dzieci więcej czasu mogą spędzić z rodzicami. Na pozostałych naszych aukcjach znajdziecie Państwo wiele innych równie ciekawych gier.

Zestaw zapakowany w bardzo ładne kolorowe pudełko, idealnie nadające się na prezent.

certyfikat
CE
wiek
4 +
wymiar opakowania
23,5 x 15 x 5 cm
waga
0,170 kg

Opinie

Napisz opinię

Zgadnij kto to - Gra dla wszystkich

Zgadnij kto to - Gra dla wszystkich

Zgadnij kto to - Gra dla wszystkich

22 innych produktów w tej samej kategorii: