Piankowe Klocki + puzzle miasteczko 114 el.

ZKL1033

Piankowe Klocki + puzzle miasteczko 114 el.

1 Przedmiot
108,00 zł
Brutto 1 do 2 dni
Dostępny

 

Polityka prywatności

 

Wysyłka i płatności

 

Warunki odstąpienia od umowy

Fantastyczny, kreatywny zestaw miękkich, piankowych klocków 3D z puzzlami zapewni mnóstwo wesołej zabawy każdemu dziecku.
Bogato wyposażony zestaw skład się z 114 elementów. Klocki są wykonane z tworzywa EVA, w naturalnym kolorze imitującym drewno oraz elementy budowli domu, budynku. Grafika, kolorystyka dopasowana do każdego elementu, tak aby współgrały z dana budowlą.
Atutem zabawki jest też fakt iż puzzle są dwustronne, dzięki czemu zabawa będzie różnorodna. Jedna strona puzzli to ulice z skwerami zieleni, na których można ustawiać budynki, domy, sklep, szpital, stacje benzynową, drzewa, znaki drogowe ect.
Druga strona puzzli to alfabet od literki A do Z, oraz cyfry od 0 do 9 plus znaki matematyczne, które przydadzą się podczas prostych zadań z matematyki. Totalnym zaskoczeniem tej zabawki jest fakt iż można jej używać w wodzie. Czyli np. w lecie w basenie można zbudować mate z puzzli i ustawić na tafli wody a na niej próbować ustawić budowle, lub prowadzić dowolna zabawę ludzikami.

Zestaw zawiera 114 elementów:

- klocki
- 40 dwustronnych puzzli
- 5 x figurki/ludziki
- auta (policja, karetka, osobowe)

Przykładowe wymiary klocków
- 7 x 7 x 3,5 cm
- 7 x 3,5 x 1,5 cm
- 3,5 x 3,5 x 3,5
- 7 x 5 x 3,5 cm
- postać 7 x 3,5 x 1,5 cm
- puzzel 9,5 x 9,5 x 1,5 cm
- wymiar maty miasteczka 66 x 42 x 1,5 cm

Edukacyjny zestaw klocków piankowych zapewni mnóstwo kreatywnej zabawy każdemu dziecku. Poprzez zabawę maluch nauczy się rozpoznawania kształtów, kolorów, posługiwania się przedmiotami i dopasowywania ich od siebie, a także kreatywnego i logicznego myślenia.
Klocki są świetnym sposobem wspomagania rozwoju naszych pociech.
Klocki piankowe wykonane są z miękkiego tworzywa bezpiecznego dla naszych dzieci. Różnorodność elementów pozwala na stworzenie różnego typu budowli. Sklep Jokomisiada oferuje szereg kreatywnych zabawek a w tym klocki plastikowe, drewniane, piankowe.
Cały zestaw klocków 3D został zamknięty w kartonowe opakowanie, które świetnie nada się na prezent.

certyfikat
CE
wiek
3 +
wymiar opakowania
55 x 25,5 x 10 cm
waga
1,3 kg
płeć
dziewczynka
chłopiec
uniseks
ZKL1033
1 Przedmiot